Студенти факультету журналістики провели благодійний вечір

21 вересня 2022 року у Науковій бібліотеці Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся благодійний захід «Літературний вечір (умовно)», який ініціювала Студентська рада факультету журналістики. Організатори називають захід умовним через те, що провели його до Дня миру, який також є умовним під час війни.

Відтак, студенти та викладачі презентували свою творчість на воєнну тематику та збирали кошти для Збройних сил України. Учасники представили власні вірші, прозу, співали та грали на музичних інструментах. У такий спосіб вони через засоби мистецтва нагадали кожному, що війна триває, а ми мусимо підтримувати одне одного всіма можливими методами.

Окрім цього, організатори представили фотовиставку робіт студентів та викладачів, яка експонуватиметься в Науковій бібліотеці Університету до 12 жовтня.

Також учора студенти започаткували акцію «Відправ ластівку на фронт», метою якої є надсилання патріотичних листівок від наших студентів тим, хто сьогодні береже наше небо. Серед усіх, хто придбав листівку, упродовж заходу розіграли дві картини під гаслом «Добро повертається».

До слова, долучитися до благодійної акції може кожен охочий: у 406-ій аудиторії факультету журналістики можна придбати листівку за будь-яку суму, а також підписати її для військових.

Акція триватиме до 12 жовтня, а по її завершенню листівки поїдуть до наших Захисників.

Світлини: Володимира Неживела Більше фото