Студенти Львівського університету – переможці змагань зі спортивного та бойового самбо

Студенти Львівського національного університету імені Івана Франка продемонстрували чудові результати у Всеукраїнському турнірі «Кубок Юна Україна» зі спортивного та бойового самбо серед юніорів, який тривав упродовж 16-18 серпня 2023 року у Вінниці. У змаганнях взяли участь спортсмени від 16 до 20 років із 20 областей України. Завдяки настановам тренера, доцента кафедри фізичного виховання і спорту Араза Тувакова, неабиякій витримці та щоденній підготовці, студентам-спортсменам вдалося здобути переможні нагороди.

Тож, за результатами чемпіонату, першість виборов студент факультету міжнародних відносин Євгеній Рибалов у категорії 88 кг, бронзовими призерами стали студент економічного факультету Михайло Ліщинський у категорії 64 кг та студент філологічного факультету Олександр Шлапак у категорії 79 кг.

Щиро вітаємо наших спортсменів із високим досягненням й бажаємо їм успіхів у навчанні та нових захоплюючих перемог у спорті!