Студенти Львівського університету – призери всеукраїнського турніру з бадмінтону «Волан Лева 2023»

Нещодавно у Львові відбувся Всеукраїнський турнір з бадмінтону «Волан Лева 2023», у якому взяли участь спортсмени з різних куточків України, серед яких – восьмеро студентів Львівського національного університету імені Івана Франка. За результатами змагань студенти Університету вибороли срібні і бронзову нагороди.

Зокрема, срібним призером у чоловічому, парному та змішаному розрядах у категорії А став студент факультету прикладної математики та інформатики Олександр Чакалов. Заслужену бронзу у чоловічій парі категорії А виборов студент цього ж факультету Мирослав Ключковський. Продемонструвавши витривалість і жагу до перемоги, студенти економічного факультету Дмитро Коломієць та Ольга Цегельна стали срібними призерами у змішаній парі категорії С.

Як зазначила викладачка кафедри фізичного виховання і спорту факультету педагогічної освіти, тренерка збірної команди Університету з бадмінтону Віра Мудра, «Турнір «Волан Лева 2023» був масштабним і динамічним, адже у ньому взяли участь представники майже з усіх областей України. «На турнірі  наші студенти, які також є учасниками збірної команди Університету з бадмінтону, змагалися зі спортсменами з різних регіонів України у декількох категоріях, відповідно до рівня навичок. Поєдинки були напруженими та відповідальними, однак студенти з факультету прикладної математики та інформатики якнайкраще продемонстрували свої спортивні навики та спритність,  ставши призерами змагань у найсильнішій категорії А. Результати, які продемонстрували студенти в інших категоріях, також високі й мотивують усіх спортсменів до подальших тренувань, участі у змаганнях різного рівня та нових перемог. Також варто зазначити, що організатором Всеукраїнського турніру з бадмінтону також став аспірант фізичного факультету Львівського університету, голова Львівської обласної федерації бадмінтону Владислав Васільєв», ‒ зазначила Віра Володимирівна.

Вітаємо призерів змагань та бажаємо наснаги і сили для нових спортивних звершень!

Світлини: учасників змагань Більше фото