Студенти Університету обговорили  актуальні проблеми української освіти

6 грудня 2016 року на кафедрі загальної та соціальної педагогіки факультету педагогічної освіти Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся І етап Х міжфакультетської студентської наукової конференції «Актуальні проблеми освіти в Україні».

Під час роботи конференції студенти Університету, які вивчають нормативні й вибіркові педагогічні курси та проходять педагогічну практику мали нагоду висловити власну думку щодо актуальних проблем сучасної освіти, виокремити її системні зрушення та окреслити напрями її подальшого реформування.

Конференцію відкрила завідувач кафедри загальної та соціальної педагогіки, доцент Тетяна Равчина, яка подякувала студентам за активність і постійний інтерес до наукового заходу.

Учасники заходу заслухали 50 доповідей студентів історичного, механіко-математичного, хімічного, географічного, філологічного, філософського факультетів, факультету педагогічної освіти, іноземних мов, журналістики та Педагогічного коледжу ЛНУ ім. Івана Франка. У своїх доповідях студенти порушили найрізноманітніші проблеми, серед яких, зокрема аналіз дидактичних особливостей взаємодії вчителя та учня на уроках з різних навчальних предметів, стимулювання активної навчально-пізнавальної роботи учнів, різні аспекти організації виховання та соціалізації особистості, вивчення педагогічних персоналій, актуалізація ідей реформування української та зарубіжної систем освіти, можливості втілення на практиці сучасних педагогічних технологій.

Також під час конференції студенти мали можливість провести дискусії щодо складних освітніх проблем і феноменів, які є дзеркальним відображенням нашого суспільного життя.