Студенти Університету провели благодійний Великодній ярмарок

12 квітня 2017 року на площі перед головним корпусом Львівського національного університету імені Івана Франка студенти провели благодійний Великодній ярмарок. Упродовж дня кожен охочий міг придбати солодощі та паски, а також мистецькі вироби, які спекли та виготовили студенти власноруч. Організаторами заходу є Студентський уряд та Профспілковий комітет студентів Львівського національного університету імені Івана Франка.

Усі зібрані кошти, а це близько 14 тисяч гривень, студенти спрямують на підтримку ініціативи зі спорудження пам’ятника Героєві Небесної Сотні, студентові географічного факультету Ігореві Костенку, який загинув у Києві 20 лютого 2014 року.

Нагадаємо, що погруддя Ігореві Костенку та символічне зображення столичного Майдану Незалежності планують встановити у внутрішньому дворику географічного факультету, що на вулиці Дорошенка, 41. До збору коштів долучитися може кожен.