Студенти Університету закликають дотримуватися принципів доброчесності

Студенти Львівського національного університету імені Івана Франка провели акцію, спрямовану на підтримку рівня культури доброчесності серед молоді. 14 грудня 2016 року активні студенти Університету розповідали своїм колегам про основні принципи академічної доброчесності та запрошували молодих людей особисто доєднуватися до акції. Також усі охочі мали нагоду залишити на імпровізованому банері свої думки щодо негативного впливу на навчальний процес плагіату, списування та інших порушень норм поведінки.

Задля привернення уваги студентів до необхідності дотримання принципів доброчесності організатори роздавали мотиваційні наліпки із закликом відповідально ставитися до навчання.

Організатори акції запевняють, що саме старанність у навчанні та доброчесність є найважливішою передумовою успішного функціонування системи освіти.

Нагадаємо, що в Університеті триває тиждень академічної доброчесності, впродовж якого щодня у соціальних мережах активні студенти публікують дописи, присвячені проблемам дотримання принципів доброчесності серед молоді.

Ініціаторами проведення акції є Студентський уряд і Профспілковий комітет студентів Університету. Акцію також підтримує Студентський відділ та Відділ інформаційного забезпечення Університету.

Світлини: Олега Вівчарика та Олександри Чури Більше фото