Триває країнознавча практика студентів факультету міжнародних відносин

3 липня 2023 року 47 студентів факультету міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка вирушили на міжнародну країнознавчу навчальну практику у країнах Європи з візитами у дипломатичні представництва України та міжнародні організації. Керівництво практикою здійснюють доцентки факультету Оксана Онищук і Маріанна Копчак.

Зазначимо, що міжнародна країнознавча практика щорічно відбувається завдяки підтримці Ректора Університету професора Володимира Мельника, сприянню декана факультету міжнародних відносин професора Маркіяна Мальського та з ініціативи директора Інституту післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки доцента Юрія Занька, який свого часу започаткував такі практики на факультеті міжнародних відносин.

Цьогорічна практика триває упродовж 3-18 липня 2023 року за маршрутом Львів – Будапешт – Любляна – Венеція – Болонья – Сан-Марино – Рим – Сієна – Флоренція – Піза – Монако –Екс-Ан-Прованс – Страсбург –Гарміш – Партенкірхен – Зальцбург – Гальштат – Відень – Львів. Впродовж першого тижня практики студенти відвідали Посольство України в республіці Угорщина та Посольство України у Словенії, змістовно обговоривши з дипломатами актуальні питання сьогодення.

Кульмінацією першого тижня практики стала непересічна подія завдяки сприянню Посла України при Святому Престолі та при Суверенному Військовому Мальтійському Ордені Андрія Юраша: у зверненні до паломників, що зібралися на площі святого Петра у Ватикані, аби прослухати недільну молитву Angelius, Папа Франциск особисто привітав студентів Львівського університету.

«Я радий вітати студентів Львівського університету, що в Україні: уділяю Вам моє благословення і поширюю його на Ваших близьких і на Ваш народ, який так багато вистраждав. Молімося за цей народ, який так багато страждає», – закликав Папа Франциск учасників полудневої недільної зустрічі.

Опісля, у Посольстві України при Святому Престолі, відбулася щира та дуже професійна розмова студентів з Послом Андрієм Юрашем.

Світлини: організаторів та учасників поїздки Більше фото