В Університеті триває цикл вебінарів про ментальне здоров’я

В рамках реалізації стратегії розвитку системи внутрішньої комунікації Львівського університету Відділ маркетингу та комунікації провів низку заходів, спрямованих на покращення співпраці, командної роботи, онлайн-взаємодії та внутрішньоособистісного спілкування серед працівників та студентів Університету.

Зокрема, з метою формування емоційного та психологічного комфорту, підтримки здорової робочої атмосфери, запобігання професійного та емоційного вигорання Центр та Психологічна служба Університету розробили програму ментального сприяння, яка є особливо актуальною в період комунікативних обмежень, коли ми всі потребуємо професійної ментальної  підтримки, позитивного енергообміну й перезавантаження. Програму «Ментальне здоров’я» складають ексклюзивні вебінари, авторські тренінги, майстер-класи та арт-терапевтичні сесії, які є у вільному доступі та відбуваються з визначеною періодичністю.

Зважаючи на теперішню епідеміологічну ситуацію й карантинні обмеження, програма ментального сприяння реалізується у дистанційному форматі за допомогою центру для командної роботи Microsoft Teams. Упродовж жовтня-листопада поточного академічного року в рамках програми відбулось вже декілька вебінарів за такими темами: «Ментальне здоров’я: як це бути Ок?», «Мої психологічні кордони», «Про ресурс» та «Основи психологічної допомоги для непсихологів».

Усі ми знаємо як складно забезпечити якісне онлайн-навчання, налагодити робочі процеси, працюючи віддалено, як важливо залишатись в ресурсі, заряджати мотивацією і бути готовими до підвищеного психологічного й емоційного навантаження. Саме тому програма ментального сприяння стала ще одним майданчиком для неформального спілкування, співпраці й налагодження внутрішньої комунікації та підтримки для працівників Університету у цей непростий для нас усіх час.

Вже традиційно, подальші вебінари і тренінги відбуватимуться щосереди о 16:00 в онлайн-форматі. Теми онлайн-тренінгів на листопад: «Емоційне та професійне вигорання», «Самоменеджмент – ефективне планування», «Як працювати з критикою», «Шкала емоційних тонів – міра твоєї життєдайності». Будемо раді зустрічі й спілкуванню у  на наших вебінарах у просторі ментального сприяння!