У Львівському університеті відбулася студентська конференція пам’яті Юрія Шведи

14-15 листопада 2018 року відбулася студентська наукова конференція, присвячена пам’яті Юрія Романовича Шведи «Політичні партії і вибори: українські та світові практики». Захід організували Львівська асоціація політологів «Поліс» (на базі Студентського наукового товариства) та кафедра політології Львівського національного університету імені Івана Франка.

У рамках конференції студенти-політологи мали змогу представити свої наукові доробки на теми політичних партій, партійних систем, виборчого процесу та виборчих систем. Ця подія розкрила талант студентської молоді до написання наукових доповідей, а також дала можливість проявити свої ораторські здібності. За підсумками конференції найближчим часом буде видано електронний і друкований збірники тез.

Окрім виступів самих студентів, кожен охочий мав змогу відвідати «майстерні» лекторів, під час яких доповідачі ділилися досвідом у «своїй» галузі. Разом із Олексієм Роговиком (тема лекції – «Як зробити українські вибори справедливішими та дешевшими? Поради зі світового досвіду»), Олександром Неберикутом («Зловживання адміністративними ресурсами у виборчому процесі: практика без теорії») та Миколою Щуром («Комунікації по вертикалі виборчих комісій та можливі виборчі маніпуляції») слухачі обговорили актуальні для сучасної України теми, прояснивши для себе чимало важливих політологічних проблем.