У Львівському університеті відзначили Всесвітній день туризму

На географічному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка урочисто і по-науковому відзначили Всесвітній день туризму. Зокрема, 27 вересня 2019 року розпочала роботу XIII Міжнародна наукова конференція «Географія, економіка і туризм: національний і міжнародний досвід», а також відбулися навчально-просвітницькі заходи для учнівської молоді Львова.

Участь у роботі конференції «Географія, економіка і туризм…» взяли науковці з України, Польщі, Німеччини та Білорусі. Учасники наукового зібрання обговорили геопросторові аспекти туристичної діяльності, актуальні проблеми країнознавства і міжнародного туризму, економічні та суспільні проблеми у туризмі, сучасні форми та види туризму. Окрім того, науковці у своїх доповідях торкнулися питань історії туризму, організації та економіки готельно-ресторанного бізнесу, а також туристичного краєзнавства.

Проведення міжнародної конференції було лише першою частиною масштабного святкування Дня туризму у Львівському університеті. Приємно, що до заходів географічного факультету долучилися юні туристи з кількох шкіл Львова. Зокрема, у цей день школярі мали чудову нагоду безпосередньо побачити і відчути особливості туристичної галузі і поринути у насичений та цікавий світ географічної науки. Спершу учні прослухали лекцію про географію і туризм та специфіку їхнього вивчення. Пізніше молоді розповіли про діяльність географічного факультету та Львівського національного університету імені Івана Франка загалом.

Кульмінацією надзвичайно насиченого дня стала виставка туристичного спорядження, під час якої учні змогли ознайомитися із побутом туристів, особливостями туристичних походів і навіть давніми козацькими традиціями.

Окрім того, в рамках започаткованого декілька років тому Інститутом післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки проекту «Разом із Університетом» відбулася вікторина «Географенята», участь у якій взяли учні 5 класу Львівської СЗШ № 40. За підсумком вікторини школярів нагородили подарунками та грамотами. Юні знавці географії отримали справжнє задоволення від вікторини, а дехто уже поставив перед собою мету – через декілька років стати студентом географічного факультету Львівського університету.

Організатори заходів, присвячених Всесвітньому дню туриста, висловлюють щиру вдячність кожному, хто долучився до святкувань і творення особливо урочистої та життєрадісної атмосфери, яка у цей день панувала в кожній аудиторії та внутрішньому дворику географічного факультету.

Світлини: Олега Вівчарика та географічного факультету Більше фото