У Львівському університеті стартував тенісний сезон!

31 березня 2024 року на базі Спортивного комплексу Львівського національного університету імені Івана Франка відкрили цьогорічний тенісний сезон, який стартував із турніру з великого тенісу серед студентів Львівського університету. Організатор турніру – кафедра фізичного виховання та спорту, а саме викладач кафедри Олег Лядик.

Загалом у тенісних змаганнях взяли участь 15 студентів ЛНУ ім. Івана Франка різних факультетів та курсів. За перемогу студенти боролися у двох категоріях – серед хлопців і серед дівчат. Університетська молодь продемонструвала високий рівень підготовки і подарувала усім присутнім цікаву й захопливу гру!

За підсумками турніру, переможцями, які підтвердили звання перших ракеток Університету, стали:

• студент факультету управління фінансами та бізнесу Назар Томків;
  • студентка факультету міжнародних відносин Марія Тютюник.

Щиро вітаємо переможців і всіх учасників турніру й бажаємо усім нових спортивних перемог!

Світлини: Олега Лядика Більше фото