У Львівському університеті відбулося жеребкування благодійного  Кубка Ректора з футзалу 2024

16 квітня 2024 року в Дзеркальній залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбулося жеребкування традиційних змагань із футзалу «Кубок Ректора-2024». Цьогоріч у турнірі братимуть участь 19 команд, до складу яких увійдуть студенти та викладачі факультетів Університету.

Голова Студентського уряду Анжеліка Кульчицька привітала представників збірних команд факультетів, побажала наснаги та впевненості у власних силах й можливостях.

Також до присутніх звернувся проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку Володимир Качмар, який наголосив на важливості проведення подібних турнірів та побажав учасникам сили й перемоги. «Молодь завжди надихає. Я сподіваюся, що цей турнір, який вже став гарною традицією, продовжить своє існування в майбутньому. Також бажаю щоб це жеребкування пройшло так, як Вам би того хотілося і ми насолодилися грою команд в найближчий час», — поділився Володимир Качмар.

Шляхом жеребкування сформували пари кваліфікаційного раунду та 1/8 фіналу цьогорічного «Кубка Ректора». Також на жеребкуванні визначили сітку турніру, з якою охочі зможуть ознайомитися у соціальних мережах Студентського уряду.

Нагадуємо, що турнір відбудеться вже 19-20 квітня у Спортивному комплексі ЛНУ ім. Івана Франка. Відкриття турніру відбудеться о 12:00 годині 19-го квітня, початок другого дня турніру відбудеться о 10:00 годині.

Кубок Ректора з футзалу – це благодійна подія. Організатори турніру оголосили традиційну «Битву факультетів». Кожен студент, викладач чи працівник Університету має можливість підтримати свою команду факультету, задонативши на банку та написавши у призначенні платежу, за яку команду вболіває. А вже 20 квітня ми дізнаємося факультет-переможця, який отримає приз від військових.

Долучитися до збору коштів можна за посиланням https://send.monobank.ua/jar/9Dw5LR8xas

Виручені кошти організатори передадуть на потреби 218 Окремого батальйону 125 Окремої бригади Територіальної оборони Збройних Сил України.