У Львівському університеті відбувся тренінг для студентів  «Роль фандрейзингу для реалізації успішних проєктів»

Днями у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбувся тренінг для студентів «Роль фандрейзингу для реалізації успішних проєктів», організований львівським осередком громадської організації «SD платформа» та Первинною профспілковою організацією студентів Львівського університету.

Метою заходу було розповісти студентам про поняття фандрейзингу, основні способи залучення ресурсів для реалізації проєктів та можливі джерела фінансування.

На початку тренінгу, слово взяв голова Профспілкової організації студентів університету Микола Спересенко, який розповів про власний досвід написання грантів та заохотив студентів активно долучатися до таких заходів, адже це один із шляхів здобуття неформальної освіти, який додатково допомагає отримати soft skills.

«Нас дуже тішить, що ви знайшли час, аби відвідати лекцію-тренінг та здобути нові навички в Університеті. Адже важливою сферою діяльності сучасної молоді є робота з проєктами та ініціативами, а їх важко реалізувати без необхідної фінансової підтримки. Тренінги з фандрейзингу дають можливість набути практичних навичок та вмінь, які допоможуть ефективно залучати фінансування для власних проєктів», – наголосив Микола Спересенко.

Спікером тренінгу став Микола Апетик – проєктний та грантовий менеджер, за плечима якого зреалізовано більше 50 проєктів з понад 30 тисячами учасників та залученням більше 2 мільйонів гривень на реалізацію проєктів.

Тренінг проводився у інтерактивному форматі, з обговоренням питань, які цікавили студентів, практичними завданнями, а також детальним розбором заявки для отримання гранту. Учасники тренінгу дізналися про різні методи фандрейзингу, такі як краудфандинг, організація благодійних заходів та залучення спонсорів. Вони також отримали поради щодо того, як ефективно комунікувати з потенційними донорами та як організувати успішну кампанію фандрейзингу.

Організатори тренінгу наголосили на тому, що вміння залучати фінансування є дуже важливим для студентів, які бажають реалізувати свої ідеї та проєкти. Також організатори зазначили, що фандрейзинг може бути корисним і для громадських організацій, які займаються благодійністю та соціальними проєктами. Усі учасники події отримали сертифікати про участь у тренінгу та практичні навички з фандрейзингу.

Наприкінці заходу було презентовано інші актуальні проєкти від ГО «SD платформа», зокрема «Тренінг для тренерів», «SD Кампус», «Жіноче лобі» та «SD Дайджест».

Світлини: Софії Сиванич Більше фото