У Львові та Любліні вчені обговорювали проблеми транскордонної співпраці в туристичній сфері України та Польщі

Упродовж 20-22 жовтня 2016 року провідні польські й українські науковці в галузі туризму, географії та міжнародних відносин обговорили найважливіші проблеми розвитку туристичної галузі та перспективу поглиблення транскордонної співпраці між Україною та Польщею.

Наукові дискусії проходили в рамках ІІІ Міжнародної конференції «Транcкордонна співпраця у туристичній сфері України та Польщі», співорганізаторами якої є Львівський національний університет імені Івана Франка й Університет Суспільно-Природничих Наук ім. Вінцента Поля у Любліні. Стартувала конференція 20 жовтня 2016 року у місті Люблін (Польща) і продовжила свою роботу у Дзеркальній залі ЛНУ ім. Івана Франка вже наступного дня – 21 жовтня.

Привітала учасників конференції завідувач кафедри туризму географічного факультету Марта Мальська, яка закцентувала увагу на тому, що зараз науковці повинні докладати максимальних зусиль для того, аби модернізувати туристичну галузь України та сприяти спрощенню системи перетину кордону між нашою державою та Європейським Союзом.

За словами Марти Пилипівни, саме жорсткі умови і постійні затримки, які виникають під час туристичних поїздок українців до країн ЄС і громадян Євросоюзу в Україну, є тим головним фактором, який гальмує динаміку співпраці між нашою державою та країнами Європи в туристичній сфері.

Заступник декана географічного факультету Володимир Монастирський наголосив, що Львівський університет відкритий для співпраці та налагодження міжкультурного діалогу, спрямованого на розвиток усіх сфер науки, а зокрема і туризму.

Під час роботи конференції польські та українські вчені обговорили ключові проблеми розвитку туристичної галузі і стратегію поглиблення транскордонної співпраці між двома країнами.

Окрему увагу учасники конференції присвятили значенню, яке має туризм для розвитку інфраструктури регіонів та проаналізували інвестиційні перспективи Карпатського регіону.

Важливим аспектом роботи конференції також було обговорення проблем готельно-ресторанного бізнесу та аналіз успішності й перспектив наявних туристичних маршрутів і цілих регіонів України та Польщі.

Організатори переконані, що конференція сприятиме втіленню в життя теоретичних досліджень і допоможе напрацювати дієві пропозиції, спрямовані на розвиток туристичної галузі України та Польщі.

Світлини: Олега Вівчарика Більше фото