У Науковій бібліотеці презентували монографію про юриста Євгена Ерліха

9 вересня 2015 року в головному читальному залі Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка відбулася презентація книги професора Федерального штату Парана (Курітіба, Бразилія), доктора Маркоса Авґусто Маліски «Вступ у соціологію права Євгена Ерліха».

«Бібліотека – особливе місце для зустрічі та спілкування з гостями, налагодження контактів і створення історичної пам’яті. Сьогодні до нас завітав бразильський дослідник Маркос Авґусто Маліска, який вивчає і відтворює етапи історії нашого Університету. І монографія, яку він презентуватиме, присвячена професорові нашого вишу – Євгену Ерліху», – розпочав презентацію директор Наукової бібліотеки Василь Кметь.

Маркос Авґусто Маліска зазначив, що має надзвичайну приємність представити книгу про автора, одного з творців соціології права – Євгена Ерліха.

«Євген Ерліх – всесвітньо відомий науковець, юрист, педагог, доктор соціології права, професор, ректор Чернівецького університету (1906-1907 н.р.). Він – творець «школи вільного права» та багатолітній куратор авторських семінарів «живого права» для дослідження правової діяльності, автор понад 70 наукових праць, які були неодноразово перевидані німецькою, англійською, французькою, японською та іншими мовами, найбільш відома з них – «Основи соціології права», – розповів доктор Маркос Авґусто Маліска.

«Монографія «Вступ у соціологію права Євгена Ерліха» може бути використана для навчання студентів. Утім, видання здійснено лише португальською мовою. Книгу відкриває І розділ – біографія юриста від народження і до його відходу у вічність. Подальший зміст монографії поширюється на всі галузі права, а тому для студентів ця книга корисною корисною, цікавою і потрібною для навчання», – переконаний автор.

Доктор Маркос Авґусто Маліска відзначив, що приїзд в Україну, відвідини місць, де навчався і бував Євген Ерліх, зокрема містечко Самбір, що на Львівщині, дозволили більш «урочисто» завершити написання книги. Також, за словами бразильського дослідника, йому особливо приємно перебувати в Україні, адже його родинне коріння пов’язане з цими землями.

Світлини: Олега Вівчарика Більше фото