Університет долучився до відзначення Міжнародного дня захисту дітей

1 червня 2023 року на базі Спортивного комплексу Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся благодійний розважальний захід з нагоди Міжнародного дня захисту дітей. Організував святкове дійство Благодійний Фонд «Маленькі мрії». Окрім того, до організації заходу долучилися представники Львівського університету, зокрема, Центр соціального розвитку та громадських ініціатив.

До участі у заході для дітей приєдналися також представник уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Львівській області Тарас Подвірний, проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку Володимир Качмар, голова Первинної профспілкової організації працівників Юліан Бек, завідувач кафедри обліку і аудиту Львівського університету та депутат Львівської обласної ради Юрій Раделицький.

Упродовж дня до заходу долучилися понад 300 дітей, зокрема й дітей працівників ЛНУ ім. Івана Франка. Розважальна програма була напрочуд насиченою, тож кожна дитина знайшла справу до душі. Так, професійні аніматори і волонтери влаштували для діток справжнє свято, під час якого було багато майстер-класів – одні дітки виготовляли свічки, розмальовували пряники, плели прикраси з бісеру, інші – стріляли з лука, брали участь в естафетах і квестах. Справжньою феєрією дитячого свята стало футбольне змагання, яке завершилося перемогою дружби, і бульбашкове шоу, яке не залишило байдужим нікого. Окрім того, усі маленькі гості сьогодні отримали пам’ятний подарунок.

Дякуємо усім, хто долучився до організації цього свята і подарував діткам усмішки, щирі емоції і чудові враження. Бажаємо усім дітям щасливого дитинства під мирним українським небом!

Світлини: Юлії Гриценко та Олега Лядика Більше фото