Всесвітній день вишиванки – одне з найулюбленіших свят українців! Його святкують щорічно у третій четвер травня.

Сьогодні,  20 травня, відзначаємо ювілейний 15-ий День вишиванки, який однак проходить в умовах карантинних обмежень, а отже традиційних масових заходів, акцій та флешмобів не відбувається. Проте, ініціативу одягнути вишиванку на роботу чи навчання спільнота Львівського університету, звичайно ж, підтримала, тому Університет сьогодні просто вражає розмаїттям української вишивки.

Так, студенти, працівники, представники адміністрації та громадських організацій продемонстрували сьогодні справжній парад вишитих сорочок – давніх і сучасних, класичних стриманих і справді яскравих, з різними узорами, різним орнаментом і стилем. Об’єднує їх усіх те, що вишиванка, незалежно від  кольору і стилю, завжди у моді! Упродовж дня студенти і працівники не лише демонстрували колегам свої вишиванки, а й радо поділилися своїми світлинами у соціальних мережах, відтак частину цих фото ми зібрали для Вас.

Щиро вітаємо усіх з ювілейним Днем вишиванки! Нехай любов і шана до українських традицій сповнюють серця кожного з нас, адже вишиванка – не просто одяг, а справжній захист та оберіг її власника