Університет започатковує новий освітній проєкт «Аrtificial intelligence technology: summer school»

Львівський національний університет імені Івана Франка спільно з IT-компанією GlobalLogic започаткували новий освітній проєкт «Аrtificial intelligence technology: summer school».

Штучний інтелект – один із найбільш перспективних напрямів у галузі інформаційних технологій, який постійно набуває популярності та підтримки, зокрема й державної. Так, Міністерство цифрової трансформації України ініціює покращення та розвиток освітніх програм в галузі систем штучного інтелекту. Це стало мотиваційним поштовхом для науковців Львівського національного університету імені Івана Франка, які проводять низку досліджень у сфері штучного інтелекту.

«Аrtificial intelligence technology: summer school» – літня школа технологій штучного інтелекту, яку спільно організовують Львівський університет та компанія GlobalLogic. Навчання у школі за участю провідних ІТ-компаній буде повністю англомовним і триватиме з 21 червня до 2 липня 2021 року. Ключовою метою проєкту є привернення уваги студентів та молодих фахівців до тематики штучного інтелекту, популяризація згаданого напряму серед студентів ІТ-спеціальностей і якісна підготовка майбутніх фахівців.

Всі учасники матимуть можливість попрацювати над командними проєктами під керівництвом менторів-фахівців. Більше того, найуспішніший проєкт отримає шанс на реалізацію у реальному житті. Після завершення школи також відбудеться круглий стіл «Штучний інтелект як перспективний напрям для вищої освіти», в якому візьмуть участь учасники школи та фахівці галузі.

Грант на фінансування цього проєкту компанією GlobalLogic здобула команда Львівського університету у складі викладачів факультету електроніки та комп’ютерних технологій Олега Каськуна і Петра Кулика, керівниці Центру маркетингу та розвитку Ольги Осередчук, начальниці Відділу маркетингу та комунікації Мирослави Осередчук та керівника проєкту, завідувача  кафедри системного проектування Романа Шувара.

Нагадаємо, нещодавно у Львівському університеті відкрили освітньо-наукову лабораторію Технологій штучного інтелекту. Окрім цього, в рамках зимової школи з інформаційних технологій «DES-2021» в Університеті відбулося два тематичні дні, присвячені штучному інтелекту. Учасники ознайомилися з найбільш перспективними технологіями AI, взяли участь у майстер-класах та представили власні розробки.

Безперечно, штучний інтелект – рушійна сила технічного прогресу в сучасному цифровому світі. Відтак, серед пріоритетів спільноти науковців Львівського Університету – підготовка кваліфікованих спеціалістів, які здатні впроваджувати, досліджувати і розвивати інформаційні технології, впевнено реагуючи на всі виклики сучасного світу.