В межах реалізації освітнього процесу з елементами дуальної форми навчання Університет посилює співпрацю з Львівським обласним  центром зайнятості

28 листопада 2023 року відбулося підписання Договору  про співробітництво між Львівським національним університетом імені Івана Франка в особі Ректора Володимира Мельника та Львівським обласним  центром зайнятості в особі директора Василя Барилюка. У зустрічі також взяли участь представники Центру забезпечення якості освіти, відділу дистанційної та дуальної освіти Центру забезпечення якості освіти та кафедри соціального забезпечення та управління персоналом економічного факультету. Угоду підписали зважаючи на важливість i спільну зацікавленість Сторін у розвитку співпраці в сфері освіти, науки, інновацій та високі перспективи співпраці між установами.

Згідно з угодою, Львівськиий національний університет імені Івана Франка та Львівський обласний  центр зайнятості планують реалізовувати спільні проєкти та ініціативи. Серед основних цілей майбутньої співпраці – організація та забезпечення реалізації освітнього процесу з елементами дуальної форми навчання; цільова підготовка фахівців відповідних спеціальностей; підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації; розроблення та оновлення освітніх програм та їх компонентів, також навчально-методичних матеріалів для забезпечення освітнього процесу, в тому числі з елементами дуальної форми здобуття освіти; впровадження новітніх методів та методик викладання, включаючи здобуття освіти з елементами  дуальної форми навчання.