В Університеті стартував масштабний Кар’єрний марафон

З 12 по 21 березня 2018 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка проходитиме Кар’єрний марафон «Освіта. Бізнес. Психологія», в рамках якого відбудуться численні тренінги, майстер-класи та міжнародні наукові заходи.

Розпочався Кар’єрний марафон 12 березня першим тренінгом із циклу «Психологічна майстерня кар’єри». Захід, присвячений ораторській майстерності, провела засновниця і провідний тренер Школи риторики й ораторства «Аґрус» Ірина Снітинська. Під час зустрічі зі студентами Університету Ірина Снітинська розповіла про те, як правильно вести діалог, з чого почати розмову, як проводити ефективні переговори для того, щоб досягнути розуміння і позитивного сприйняття у співрозмовника та поділилася іншими важливими для молоді знаннями.

Окрім того, учасники заходу обговорили тему «SMALL TALK» і взяли участь у грі «Створити експромт», мета якої – навчитися імпровізувати метод асоціацій.

У активному, насиченому і цікавому тренінгу взяли участь близько 150 студентів Університету.

Додамо, що тренінги в рамках «Психологічної майстерні кар’єри» триватимуть увесь тиждень. Детальніше із темами заходів і тренерами, які їх проводитимуть, ви можете ознайомитися за посиланням: https://goo.gl/fvemBg

Нагадаємо, що Кар’єрний марафон завершиться 21 березня 2018 року Ярмарком кар’єри, у якому можуть взяти участь усі охочі.