В Університеті відбувся перший турнір з великого тенісу «Кубок Незламності»

13 травня 2023 року на базі Спортивного комплексу Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся перший аматорський турнір з великого тенісу для студентів, аспірантів та працівників Університету «Кубок Незламності».

Організували захід кафедра фізичного виховання та спорту, Первинна профспілкова організація студентів Університету спільно з Первинною профспілковою організацією працівників за підтримки компанії «TennisMaster».

Турнір присвятили студентам, аспірантам, викладачам та працівникам Університету, які захищали та захищають нашу державу у боротьбі проти російського агресора.

Відкрив змагання старший викладач кафедри фізичного виховання та спорту Львівського університету Олег Лядик, який подякував усім, хто долучився до організації турніру.

Учасників привітав проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку Володимир Качмар, який висловив переконання, що великий теніс неодмінно матиме перспективне майбутнє у Львівському університеті.

Гарної гри і переможних результатів усім побажав голова Первинної профспілкової організації студентів Університету Микола Спересенко.

На тенісному корті сьогодні зібралися як палкі фанати тенісу, так і ті, хто вперше спробував себе у цій ролі. Відповідно до умов турніру, він проходив у трьох категоріях – змагання між працівниками Університету, між студентами, між студентками.

Згідно з результатами, перше місце серед працівників здобув Андрій Кроншталь (географічний факультет), друге – Назарій Васьків (історичний факультет).

У змаганні між дівчатами перемогу виборола студентка географічного факультету Вікторія Грабар. Другу сходинку посіла студентка факультету журналістики Катерина Романів.

Боротьба між хлопцями виявилася куди запеклішою. Так, в ½ фіналу зійшлися:

• студент третього курсу факультету міжнародних відносин Тарас Йордан і студент другого курсу факультету управління фінансами і бізнесу Назарій Томків;
  • студент третього курсу історичного факультету Андрій Верхолюк і четвертокурсник економічного факультету Ігор Копайгородський.

У фінальній грі зійшлися Назарій Томків та Андрій Верхолюк. За підсумками трьох сетів перемогу виборов другокурсник факультету управління фінансами і бізнесу Назарій Томків, а почесним призером змагань став його суперник  – історик Андрій Верхолюк.

Щиро вітаємо переможців та призерів турніру і дякуємо усім учасникам за прекрасну видовищну гру, яка не залишила нікого байдужим. Дякуємо Збройним силам України і всім нашим Захисникам і Захисницям за можливість провести цей турнір!

Додамо, що переможці у кожній із категорій отримали подарункові сертифікати від партнера турніру «TennisMaster». Водночас абсолютно усіх учасників нагородили подяками та пам’ятними подарунками.

Світлини: Юлії Гриценко та Олега Лядика Більше фото