В Університеті відбувся Всеукраїнський турнір з бадмінтону, присвячений 150-річчю Івана Боберського

14 жовтня 2023 року у навчально-спортивному комплексі Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся відкритий  Всеукраїнський турнір з бадмінтону серед науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти, присвячений 150-річчю Івана Боберського.

У змаганнях взяли участь 16 команд з різних міст України: Вінниці, Луцька, Тернополя, Хмельницького, Кам’янець-Подільського, Івано-Франківська та Львова. Змагання відбувались у парній категорії, але також вперше організатори проведи ігри 3х3, де команди формувалися довільно жеребкуванням, незалежно від приналежності до закладу вищої освіти. Кожна гра була надзвичайно цікавою, видовищною та емоційною, а інтрига у фіналі трималась до останнього очка.

За підсумками турніру перше місце здобули Владислав Васільєв – Віра Мудра (Львівський національний університет імені Івана Франка, № 1). Срібло дісталося парі Сергій Романчук – Олег Небожук (Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, № 1). Третє місце посіли Іван Каратник – Олег Бубела (Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського) та Петро Логінов – Михайло Кузнецов (Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, № 2).

Разом з тим за результатами програми 3х3 місця розподілилися так: перше місце – Андрій Новосядло, Андрій Християнин; друге місце – Богдан Новосядлий, Любов Бенцак.

Дякуємо всім учасникам змагань за чудову гру, а нашим мужнім Захисникам і Захисницям за можливість проводити такі турніри!

Світлини: Олега Лядика Більше фото