Вченим Університету присуджено наукові ступені і присвоєно вчені звання

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 320 від 7 квітня 2022 року «Про рішення з питань присудження наукових ступенів і присвоєння вчених звань та внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України № 89 від 1 лютого 2022 року» вченим та випускникам аспірантури Львівського національного університету імені Івана Франка присуджено наукові ступені кандидата наук та доктора філософії. Згідно з наказом також науковцям Львівського університету присвоєно вчені звання доцента і професора.

Вчене звання доцента присвоєно:

• Замроз Мар’яні Володимирівні (кафедра менеджменту);
  • Морозу Володимиру Павловичу (кафедра управління та експертизи товарів);
  • Шандрі Наталії Андріївні (кафедра іноземних мов).

Вчене звання професора присвоєно:

• Косовичу Віталію Мирославовичу (кафедра теорії та філософії права).

Науковий ступінь доктора філософії з галузей науки та за науковими спеціальностями присуджено:

• Юрківу Руслану Руслановичу (072 «Фінанси, банківська справа та страхування», ДР № 004191;

Науковий ступінь кандидата наук з галузей науки та за науковими спеціальностями присуджено:

• Ріпей Марії Володимирівні (10.02.01 «Українська мова»);
  • Гриб Катерині Євгенівні (12.00.05 «Трудове право; право соціального забезпечення»);
  • Демчишаку Роману Юрійовичу (12.00.09 «Кримінальний процес та криміналістика; судова експертиза; оперативно-розшукова діяльність»);
  • Юркевич Марті Михайлівні (12.00.01 «Теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень»).

Наказом також затверджено Список наукових періодичних видань, що включаються до Переліку наукових фахових видань України. До цього списку включено друковане видання Львівського національного університету імені Івана Франка – Наукові зошити історичного факультету Львівського університету (історичні спеціальності – 032).

Сердечно вітаємо колег, їхніх наукових керівників та консультантів з офіційним присудженням наукових ступенів та присвоєнням вчених звань! Щиро бажаємо міцного здоров’я, творчої наснаги, реалізації усіх наукових і творчих планів та якнайшвидшої перемоги України!

З наказом Міністерства освіти і науки України № 320 від 7 квітня 2022 року «Про рішення з питань присудження наукових ступенів і присвоєння вчених звань та внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України № 89 від 1 лютого 2022 року» можна ознайомитися за посиланням.