Вченим Університету присуджено наукові ступені і присвоєно вчені звання

Незважаючи на повномасштабну війну, вчені Львівського університету продовжують працювати над науковими дослідженнями та успішно захищають дисертації. Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 1166 від 23 грудня 2022 року «Про рішення з питань присудження наукових ступенів і присвоєння вчених звань та внесення зміни до наказу Міністерства освіти і науки України № 530 від 6 червня 2022 року» вченій Львівського національного університету імені Івана Франка присуджено науковий ступінь доктора наук. Згідно з наказом науковцям Університету також присвоєно вчене звання доцента і старшого дослідника.

Вчене звання доцента присвоєно:

• Вихрущ Наталії Богданівні (кафедра іноземних мов для природничих факультетів);
  • Грині Наталії Олександрівні (кафедра іноземних мов для гуманітарних факультетів);
  • Демʼянчуку Андрію Львовичу (кафедра режисури та хореографії);
  • Кобилецькій Людмилі Володимирівні (кафедра початкової та дошкільної освіти);
  • Костюку Олександру Володимировичу (кафедра мінералогії, петрографії і геохімії);
  • Кундису Руслану Юрійовичу (кафедра режисури та хореографії);
  • Сироті Лілії Богданівні (кафедра соціокультурного менеджменту);
  • Слюсарчук Христині Ростиславівні (кафедра кримінального процесу та криміналістики);
  • Шевчук Марті Іванівні (кафедра кримінального процесу та криміналістики);
  • Юрсі Людмилі Василівні (кафедра українського прикладного мовознавства);
  • Яровій Оксані Анатоліївні (кафедра українського прикладного мовознавства доцента кафедри математичної статистики і диференціальних рівнянь).

Вчене звання старшого дослідника присвоєно:

• Малому Тарасу Сергійовичу (зі спеціальності 105 – Прикладна фізика та наноматеріали);
  • Турку Борису Ігоровичу (зі спеціальності 105 – Прикладна фізика та наноматеріали).

Науковий ступінь доктора наук з галузей науки та за науковими спеціальностями присуджено:

• Михайлів Марії Омелянівні (12.00.03 «Цивільне право і цивільний процес; сімейне право, міжнародне приватне право»).

Щиро вітаємо колег, їхніх наукових керівників та консультантів з високими науковими здобутками! Бажаємо міцного здоров’я, реалізації усіх наукових планів та задумів і якнайшвидшої перемоги України!

З наказом Міністерства освіти і науки України № 1166 від 23 грудня 2022 року «Про рішення з питань присудження наукових ступенів і присвоєння вчених звань та внесення зміни до наказу Міністерства освіти і науки України № 530 від 6 червня 2022 року»  можна ознайомитися за посиланням.