Відбулася зустріч, присвячена реалізації інвестиційного проєкту щодо будівництва багатоквартирного будинку за адресою вул. Величковського, 84

28 лютого 2023 року в Університеті відбулася зустріч, присвячена реалізації інвестиційного проєкту щодо будівництва багатоквартирного будинку за адресою вул. Величковського, 84 з метою уточнення умов попереднього договору.

До заходу долучилися працівники Університету, які зголосилися до участі в інвестиційному проєкті щодо будівництва багатоквартирного будинку, а також представники компанії-інвестора «Буд Інвест Ком», яка, відповідно до підписаної угоди, реалізовує цей інвестиційний проєкт. Зустріч відбувалася у змішаному форматі, у тому числі й за допомогою центру для командної роботи «Microsoft Teams», тож долучитися змогли усі охочі.

Розпочав засідання голова Первинної профспілкової організації працівників Університету Юліан Бек. «Метою нашої сьогоднішньої зустрічі є визначення остаточних умов договору й укладення попереднього договору для того, аби чітко знати, хто реально бажає взяти участь у цьому інвестиційному проєкті, адже зацікавлених чимало», – зазначив Юліан Бек, додавши, що усі охочі укласти відповідний договір, мають зголоситися у профком до 31 березня 2023 року включно.

З працівниками Університету поспілкувався представник будівельної компанії «Буд Інвест Ком», керівник інвестиційного проєкту щодо спорудження багатоквартирного будинку Любомир Босаневич. Представник компанії-забудовника ознайомив учасників зустрічі з остаточним генеральним планом будівництва, зосередившись на тих його елементах, де з’явилися певні зміни. Відповідно до Генплану, проєкт будинку передбачає 173 квартири. Любомир Босаневич ще раз розповів про планування квартир та конфігурацію будинку, а також зазначив, що тривалість будівництва становитиме орієнтовно 24-30 місяців.

До розмови долучилася також одна із координаторок проєкту, керівниця Центру забезпечення якості освіти Ірина Іваночко. «З урахуванням усіх нюансів, випрацюваний оптимальний варіант інвестиційного проєкту, який дозволяє працівникам Університету отримати житло за зниженими цінами. Саме в договорі було напрацьовано таку формулу, яка дозволяє отримати житло по його собівартості», –  зазначила Ірина Іваночко.

Під час зустрічі йшлося також про здійснення першого внеску та можливість кредитування житла для працівників Університету, на яких акцентував проректор з навчально-виробничої та адміністративно-господарської роботи Василь Курляк.

На прозорості реалізації інвестиційного проєкту наголосив декан географічного факультету Володимир Біланюк: «Наш колега, який представляє компанію-забудовника чітко і прозоро пропонує умови для працівників, що, звичайно, нам імпонує, тож жодних застережень немає. Враховуючи те, що в Україні триває війна, враховуючи інфляцію, цей проєкт є дуже привабливим».

Міркуваннями щодо реалізації проєкту поділився також проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку Володимир Качмар. «Питання цього будівництва тягнеться уже дуже давно, але власне підготовка до реалізації інвестиційного проєкту активізувалася після 2014 року – в час, коли в країні розпочалася війна. А власне активна фаза реалізації цього проєкту припала на час коронавірусної пандемії і, на жаль, повномасштабного вторгнення. Те, що про працівник Університету зможе отримати можливість придбати житло за собівартістю в часі війни, в часі кризи, є неабиякою заслугою адміністрації Університету та його громадської організації», – наголосив проректор.

Нагадаємо, 19 жовтня 2021 року Львівський університет та компанія «Буд Інвест Ком» підписали угоду про реалізацію інвестиційного проєкту щодо будівництва багатоквартирного будинку за адресою вул. Величковського, 84 для працівників Університету. 27 вересня 2022 року було затверджено містобудівні умови та обмеження для проєктування об’єкта будівництва на нове будівництво ЛНУ ім. Івана Франка та ПП «Буд Інвест Ком» багатоквартирного житлового будинку з приміщеннями громадського призначення, підземним паркінгом та трансформаторною підстанцією на земельній ділянці на вул. І. Величковського, 84 у м. Львові.

Принагідно запрошуємо долучитися до телеграм-спільноти для подальшої координації роботи. Приєднатися можуть усі, хто зголосився до участі в інвестиційному проєкті, за посиланням https://t.me/+8EUMVOwOq_cyMWEy.

Світлини: Юлії Гриценко Більше фото