Відбулось закриття Школи юного правника-2020

13 червня 2020 року у вже традиційному онлайн-форматі відбулося закриття чергового навчального року у Школі юного правника, що діє на базі юридичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка. Під час заходу організатори відзначили найкращих учнів й оголосили переможців конкурсу есе, який провели за участі партнера проєкту – Освітньої компанії «Максимум».

Школа юного правника передбачає щосуботнє навчання для учнів старших класів, під час якого вони знайомляться із особливостями освітнього та наукового процесу на юридичному факультеті ЛНУ ім. Івана Франка, здобувають знання з тих базових дисциплін, які вивчають студенти на перших курсах у ЗВО, а також мають змогу відвідати низку корисних зустрічей з фахівцями-практиками.

Цьогорічний випуск Школи юного правника налічує 320 осіб. З вітальним словом до них звернувся декан юридичного факультету Володимир Бурдін. «Нам дуже приємно наголошувати, що цього разу у Школі юного правника навчалась рекордна кількість учнів за три роки функціонування проєкту. Професія юриста, як правило, пов’язана із конфліктними соціальними ситуаціями, однією з яких в певному сенсі став карантин. Незважаючи на форс-мажорні обставини, які внесла у наше життя пандемія COVID-19, ви не покинули навчання, були активними та наполегливими, тож, пройшли це важливе випробування і безумовно виросли в освітньому рівні», – підкреслив Володимир Миколайович та додав, що буде надзвичайно радий бачити учнів Школи юного правника серед студентів юридичного факультету.

Усі учасники навчального процесу отримають поштою сертифікати, що свідчать про закінчення Школи юного правника, а 40 випускників здобули нагороди з відзнакою та додаткові призи від юридичного факультету. Також організатори назвали імена п’ятьох юних правників, які виявилися найуспішнішими і найстараннішими: Костянтин Коломієць, Віктор Куций, Каріна Остафійчук, Ольга Митник та Анна Гошта. Освітня компанії «Максимум» безкоштовно допоможе цим учням підготуватися до ЗНО-2021.

«Я дуже рада, що ви знайшли можливість взяти участь у такому цікавому і корисному проекті. Знаю, що вам було нелегко поєднувати навчання в школі з додатковими лекціями, тим паче в умовах карантину. Проте, я впевнена, що знання, які ви одержали у Школі юного правника, безсумнівно стануть вам у нагоді», – зазначила представниця компанії «Максимум» Наталія Добрянська та підбила підсумки конкурсу есе на тему: «Портрет сучасного правника: яким я його бачу?». Переможцями стали Соломія Левко (І місце), Олександра Бурдіна (ІІ місце), Віталій Проскурницький (ІІ місце), Соломія Дика (ІІІ місце) та Серій Курняков (ІІІ місце).

На завершення події кожен охочий школяр мав змогу поділитися враженнями від чотиримісячного курсу з юриспруденції від Львівського університету. «Я безмежно вдячна за цей неймовірний досвід, глибокі знання й усвідомлення того, що означає бути правником. Усі лекції та зустрічі були надзвичайно цікавими і ми дізналися дуже багато корисної інформації із юридичної сфери», – зазначила учениця Школи юного правника Анастасія Хтей та висловила щиру подяку усім організаторам.

Заступниця декана юридичного факультету виховної роботи та міжнародної співпраці Марта Мочульська додала, що «наступного року навчання у Школі юного правника обов’язково продовжиться з новими цікавими заходами та зустрічами», і висловила сподівання, що вже новий семестр відбудеться у звичному для всіх і більш комфортному офлайн-режимі.