Відбулося підписання Додаткової угоди до інвестиційного договору щодо будівництва багатоквартирного житлового будинку за адресою м. Львів, вул. Величковського, 84

25 травня 2023 року відбулося підписання Додаткової угоди до інвестиційного договору щодо будівництва багатоквартирного житлового будинку за адресою м. Львів, вул. Величковського, 84 між Львівським національним університетом імені Івана Франка та ПП «БудІнвестКом». У зустрічі взяли участь Ректор Університету, член-кореспондент НАН України, професор Володимир Мельник, голова Первинної профспілкової організації працівників Університету Юліан Бек, директор ПП «БудІнвестКом» Любомир Босаневич, керівниця Центру забезпечення якості освіти Ірина Іваночко, голова Громадської ради Університету Михайло Микієвич, нотаріус Юрій Пилипенко та працівники Університету, які беруть участь в інвестиційному проєкті щодо спорудження будинку на вул. Величковського.

Розпочинаючи зустріч, голова профкому Юліан Бек зазначив, що сьогоднішня зустріч присвячена підписанню Додаткової угоди між Університетом та компанією-забудовником. За словами Юліана Бека, підписання цієї угоди обумовлене новим законом.

«Сьогодні законодавець з метою додаткового гарантування прав інвесторів і забудовника вимагає укладення такої угоди. Це, на думку законодавця, повинно унеможливлювати в подальшому підписання на одну квартиру двох договорів чи перерозподіл цих квартир. Простіше кажучи, цим договором ми підсумовуємо конкретику щодо будівництва», – зазначив голова профкому.

Ректор Університету Володимир Мельник наголосив на тому, що питання спорудження житла за адресою м. Львів, вул. Величковського, 84 є прозорим, уся інформація відкрита і доступна для всіх зацікавлених. «Усі етапи організації та спорудження житла для працівників Університету відбуваються строго відповідно до норм законодавства і нормотворчих документів, які обумовлюють програму цього будівництва. Кожен крок нашої роботи є і повинен бути публічним, а на кожне питання працівник Університету має отримати відповідь. Сподіваюся, кожен учасник цього інвестиційного проєкту знайде підтримку, розуміння і відповіді на усі свої запитання», – висловив переконання Ректор.

Директор ПП «БудІнвестКом» Любомир Босаневич натомість розповів про те, на якому етапі перебуває підготовка до спорудження будинку.

«Станом на сьогодні облаштовано підʼїзні дороги до будівельного майданчику, довжиною 400м/п, проводяться підготовчі роботи з розчищення ділянки та влаштування дренажних систем для водовідведення з території будівельного майданчику. Упродовж наступного тижня заплановано проведення земельних робіт з копання котловану, влаштування підбетонки та залиття фундаментої плити», – розповів Любомир Босаневич.

Надалі сторони, а саме Ректор Львівського національного університету імені Івана Франка Володимир Мельник та директор ПП «БудІнвестКом» Любомир Босаневич підписали Додаткову угоди по розподілу часток об’єкту нерухомого майна за адресою м. Львів, вул. Величковського, 84.

Цією угодою зафіксовано ціну, затверджену Наказом Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України від 17 травня 2023 року № 408. Опосередкована вартість житла у Львівській області визначена у розмірі 20 761 грн. за один квадратний метр.

З 26 травня 2023 року розпочинається процедура укладення попереднього договору купівлі-продажу майбутнього об’єкта нерухомості. Після укладення та нотаріального посвідчення попереднього договору купівлі-продажу майбутнього об’єкта нерухомості укладається договір про надання поворотної безвідсоткової фінансової допомоги у простій письмовій формі між працівниками Університету та забудовником і здійснюється оплата першого внеску (повної суми), згідно з умовами договору.

Світлини: Юлії Гриценко Більше фото