Відбулися змагання Спартакіади Університету «Грай для ЗСУ» зі спортивного туризму та орієнтування

20 квітня 2024 року у лісопарку «Погулянка» відбулися змагання Спартакіади Львівського національного університету імені Івана Франка «Грай для ЗСУ» зі спортивного туризму та орієнтування.

У змаганнях взяли участь 14 команд із різних факультетів Університету. Змагання відбувалися у 6 етапів. На першому етапі студенти представляли творчу роботу у вигляді плакату на туристичну тематику. На другому етапі туристи демонстрували вміння у подоланні навісної переправи. Надалі команди змагалися у вмінні якнайшвидше встановити намет. На четвертому етапі студенти демонструвати свої знання з медицини, на п’ятому – вміння орієнтуватися на місцевості, долаючи дистанцію за визначеним напрямком зі спортивного орієнтування.

На заключному етапі наші спортсмени показали свої вміння у в’язанні туристичних вузлів. У важкій боротьбі перемогла команда географічного факультету. Цікавою була боротьба за другу та третю сходинку п’єдесталу пошани. За підсумками змагань срібло – у команди фізичного факультету, а бронзу розділили між собою команди філологічного та економічного факультетів.

Щиро вітаємо переможців та призерів змагань! Велика подяка судді національної категорії, ветерану альпінізму, почесній працівниці туризму Лідії Олексіївні Тимошенко за допомогу у проведенні змагань. Дякуємо Збройним Силам України за те, що маємо можливість проводити такі заходи!

Світлини: Олега Лядика Більше фото