Запрошуємо на книжкову виставку з нагоди 300-річчя від дня народження Іммануїла Канта

Запрошуємо академічну спільноту Львівського університету до участі у книжковій виставці до 300-річчя від дня народження Іммануїла Канта — одного з найвідоміших філософів в історії 📚

Відвідавши її, ви дізнаєтесь про зв’язок видатного філософа із Львівським Університетом, будете мати нагоду ознайомитися з першодруками й прижиттєвими виданнями філософа, наявними у фондах Наукової бібліотеки ЛНУ ім. І. Франка, почуєте про зародження й розквіт кантознавчих студій в Університеті ще в позаминулому столітті та про сучасні доробки викладачів та науковців філософського факультету Львівського університету.

🗓 Урочисте відкриття відбудеться 22 квітня о 15:00, а виставка триватиме до 25 квітня включно.

📍 Читальна зала Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка на вул. Драгоманова, 5, другий поверх.