Відбувся шаховий турнір, присвячений пам’яті борців за Незалежність і Свободу України

14 лютого 2024 року у приміщенні Шахового клубу Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся шаховий турнір з бліцу, присвячений пам’яті загиблих воїнів у війні за Незалежність і Свободу України. Участь у змаганні взяли студенти Університету, викладачі, працівники та їхні діти. Захід став не лише приємним спортивним дійством, а й можливістю ще раз віддати шану усім оборонцям України, серед яких – і шахісти Львівського університету.

Привітав учасників турніру проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку Володимир Качмар, який підкреслив, що «всі важливі заходи, які відбуваються у Львівському університеті в часі війни, присвячені воїнам Збройних сил України, в лавах яких нашу державу захищають від окупантів працівники, студенти та випускники ЛНУ ім. Івана Франка».

Також до учасників звернулися голова Спортивного клубу Університету Андрій Манько,  завідувачка кафедри фізичного виховання та спорту факультету педагогічної освіти Оксана Шукатка та голова Шахового клубу Михайло Онисько, побажавши цікавих ігор та захопливих змагань.

Вже традиційно турнір відбувався за швейцарською системою у 9-ть турів із контролем часу 3+2. В результаті напружених поєдинків найбільше балів здобув майстер спорту України, старший викладач кафедри фізкультури і спорту факультету педагогічної освіти Святослав Попович, який брав участь поза конкурсом.

Перше ж місце у турнірних баталіях виборов студент історичного факультету Назар Мельник, друге місце посів член Малої академії наук Віктор Ковальчук, а третє – студент факультету електроніки та комп’ютерних технологій Ілля Цап.

На переконання організаторів турніру, у такий непростий час важливо пам’ятати про тих, хто жертвує своїм життям заради майбутнього кожного з нас. Тому важливо і культурними, і спортивними та іншими заходами висловлювати вдячність оборонцям України.

Щиро вітаємо переможців та усіх часників турніру, бажаємо нових спортивних й освітніх перемог і якомога швидкої нашої спільною великої перемоги над агресором!

Світлини: Ярини Пришляк та Вероніки Циганчук Більше фото