Відбувся шаховий турнір з бліцу, присвячений Захисникам і Захисницям України

6 березня 2024 року у Шаховому клубі Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся шаховий турнір з бліцу, присвячений Захисникам і Захисницям України. У шахових змаганнях взяли участь студенти Університету, викладачі, працівники та їхні діти. Такі турніри вже стали доброю традицією для університетської спільноти, адже вони дозволяють учасникам не лише позмагатися між собою, а й вдосконалити свої навички гри у шахи.

Учасників турніру привітали проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку Володимир Качмар, голова Спортивного клубу Університету Андрій Манько та голова Шахового клубу Михайло Онисько, які побажали усім цікавих змагань.

Турнір відбувався за швейцарською системою у 9-ть турів із контролем часу 3+2. За результатами поєдинків переможцями турніру стали:

• Святослав Попович (факультет педагогічної освіти) – І місце;
  • Віктор Ковальчук (Мала академія наук, прикладна математика) – ІІ місце;
  • Степан Полуліх (механіко-математичний факультет) – ІІІ місце.

Щиро вітаємо переможців та учасників турніру і бажаємо нових спортивних перемог!

Світлини: Василя Рогана Більше фото