Відбувся тенісний турнір серед викладачів Університету

14 квітня 2024 року на базі Спортивного комплексу Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся тенісний турнір серед викладачів і працівників Львівського університету, приурочений до Всесвітнього дня здоров’я. Змагання організували кафедра фізичного виховання та спорту, Первинна профспілкова організація працівників і Спортивний клуб Університету.

Турнір виявився не лише гарною спортивною ініціативою, яка сприяє фізичній активності, а й можливістю для представників університетської спільноти поспілкуватися у неформальній атмосфері, підтримати одне одного і, звичайно, позмагатися між собою.

Під час тенісних поєдинків усі учасники продемонструвала яскраву й захопливу гру, яка не залишила нікого байдужим. Переможців турніру визначали у двох розрядах – серед жінок і серед чоловіків.

За результатами змагання перемогу серед жінок здобула заступниця декана факультету журналістики Наталія Шайда. Друге місце виборола, старша викладачка кафедри фізичного виховання та спорту факультету педагогічної освіти Лідія Бітківська. Третю сходинку посіла старша викладачка кафедри фізичного виховання та спорту Галина Кроншталь.

Серед чоловіків переможцем став викладач кафедри фізичного виховання та спорту Олег Лядик. Срібло виборов заступник декана механіко-математичного факультету Ігор Кузь, а бронзовим призером став викладач кафедри фізичного виховання та спорту Олег Мартинів.

У нагородженні переможців взяли участь проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку Володимир Качмар, завідувачка кафедри фізичного виховання та спорту Оксана Шукатка, голова Первинної профспілкової організації працівників Юліан Бек та голова Спортивного клубу Університету Андрій Манько.

Щиро вітаємо переможців та всіх учасників турніру! Дякуємо Збройним Силам України за можливість проводити подібні заходи, а працівникам Університету – за творення спільної культури фізичної активності й розвиток спортивних ініціатив в університетському середовищі.

Світлини: Олега Лядика Більше фото