Відбувся традиційний Кубок Університету з інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?»

9 листопада 2023 року  у Науковій бібліотеці Львівського національного університету імені Івана Франка відбулася традиційна загальноуніверситетська інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?» – Кубок Університету, який цьогоріч присвятили Міжнародному дню студента.

Цьогоріч на гру зареєструвалися 30 команд, а відібрано було 26, які представляли 18 факультетів та коледж. Загалом гра об’єднала понад 175 студентів. Організатори заходу – профспілкова організація студентів Університету у партнерстві зі «Smart Time – розумний формат вашого дозвілля». Інтелектуальні змагання складалися з трьох турів по 12 запитань кожен. Ведучим гри був випускник історичного факультету Петро Дацьків, який підібрав цікаві та нелегкі питання про історію, політику, літературу, кінематограф та актуальні події сучасності.

У підсумку призові місця розподілилися між такими командами:

• Перше місце – «Маткотики» (механіко-математичний факультет);
  • Друге місце – «Головне не перемога» (факультет електроніки та комп’ютерних технологій);
  • Третє місце – «Чорні ворони» (фізичний факультет).

Команди-переможці отримали пам’ятні нагороди та приємні подарунки від партнерів заходу – Бюро інтелектуальних ігор «ТакаМака», мережі піцерій «Pizza Celentano» та Львівського органного залу.

Завершили гру традиційним гаслом – «Розумні вчаться у Франка!» та спільним виконанням Гаудеамусу.

Світлини: профкому студентів Більше фото