Workshop for Ukrainian academics
(online mode via ZOOM platform)

НАПИСАННЯ ІНДИВІДУАЛЬНИХ ГРАНТОВИХ/ ДОСЛІДНИЦЬКИХ ЗАЯВОК

WRITING AN INDIVIDUAL GRANT/ RESEARCH PROPOSAL

31 березня 2022 р., 18:00 – 20:00

У час війни вкрай важливо вести оборону й на академічному фронті, зміщуючи фокус на майбутнє українських університетів: ініціювати нові міжнародні проєкти, налагоджувати співпрацю з новими партнерами, які солідарні з Україною, ставати щораз сильнішими та будувати новий світ. Багато наших колег – українських науково-педагогічних працівників із закладів вищої освіти, які розташовані у зоні проведення бойових дій – постраждали від російського вторгнення і потребують нашої професійної підтримки та допомоги. Саме зараз ми можемо прикластися до створення спільних наукових, дослідницьких та навчальних проєктів з нашими українськими колегами за підтримки низки міжнародних грантів на базі Львівського національного університету імені Івана Франка, головне – зробити перший крок назустріч!

За підтримки Відділу міжнародних зв’язків, Центр англомовної академічної та крос-культурної комунікації нашого університету започатковує серію онлайн-заходів про можливості й основні траєкторії подання, а також стратегії та підходи у написанні англомовних індивідуальних грантових/ дослідницьких заявок.

Перший семінар відбудеться 31 березня о 18 год за участі запрошених лекторок – професорки Юлії Ільчук (Стенфордський університет, США), професорки Ірини Вушко (Принстонський університет, США), професорки Клаудії Дорогольші (Західний університет Тімішоари, Румунія) та Ніколая Тойфеля (Байротський університет, Німеччина), а також Ірини Одрехівської, керівниці Центру англомовної академічної та крос-культурної комунікації Львівського університету й Анни Галас, директорки Міжнародного центру Galaxy Education Centre.

Мови заходу – українська та англійська.

Для участі у семінарі, просимо пройти попередню реєстрацію до 19.00 год. 30 березня (кількість місць – обмежена):

У разі питань, просимо звертатися до Ірини Одрехівської, керівниці Центру англомовної академічної та крос-культурної комунікації (iryna.odrekhivska@lnu.edu.ua