Викладача Університету Івана Книша нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня

Відповідно до Указу Президента України №29/2023 від 24 січня 2023 року «Про відзначення державними нагородами України» за особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, сумлінне та бездоганне служіння Українському народові, асистента кафедри екологічної та інженерної геології і гідрогеології Львівського національного університету імені Івана Франка Івана Книша нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Майже 20 років Іван Книш працює на геологічному факультеті, однак з початком повномасштабного вторгнення пішов захищати Українську Державу на фронті. Декілька місяців військовослужбовець у складі свого підрозділу охороняв північні кордони нашої держави, а згодом вирушив на Схід країни, де понад три місяці виконував завдання на Донецькому напрямі.

Щиро вітаємо нашого Героя з високим визнанням його заслуг перед Державою й бажаємо якнайшвидше повернутися на рідний факультет!

Віримо у перемогу України! Слава Україні! Героям слава!

Пресцентр за матеріалами порталу МВС

Фото: портал МВС