До рейтингу найкращих українських економістів Forbes: Top Economic Thinkers-2015 увійшли три випускники факультету міжнародних відносин 2000 року: професор Школи менеджменту та управління при університеті Мердока Павло Блавацький, Доцент Школи бізнесу ім. Шелдона Любара при Вісконсинському університеті в Мілуокі Валерій Сібільков і доцент Школи економіки Університету Нового Південного Уельсу Валентин Панченко.

Павло Блавацький – експерт у теорії прийняття рішень. Досліджує також поведінкову економіку і теорію ігор, в основному за допомогою математичного моделювання та економічних експериментів. Він є творцем низки моделей імовірнісного вибору в умовах невизначеності, а серед учасників рейтингу − автор найбільшої кількості статей, написаних без співавторів. Входить до редколегії журналів Theory and Decision і Journal of Risk and Uncertainty з другої і третьої категорій рейтингу Academic Journal Guide відповідно.

У 2011 році газета Handelsblatt помістила українця на ІІІ місце в рейтингу найкращих німецькомовних економістів світу віком до 40 років.

Валерій Сібільков викладає і вивчає здебільшого корпоративні фінанси. У своїх роботах фокусується на таких темах, як структура капіталу, управління потоками готівки та менеджмент у приватних компаніях. Тим, що належить до числа переможців Top Economic Thinkers Сібільков, головно завдячує своїй статті «Фінансові обмеження, інвестиції та вартість готівкових заощаджень». Цю роботу було опубліковано у співавторстві з професором Піттсбурзького університету Девідом Денісом 2011 року в Journal Of Financial And Quantitative Analysis. За кількістю цитувань вона входить до трійки найкращих у рамках рейтингу: згідно з даними Web of Science, інші економісти використовували її у своїх дослідженнях 64 рази.

У своїх наукових роботах Валентин Панченко досліджує економетричні та статистичні методи аналізу, фінанси і макро-економетрику, а також структурне моделювання. Восени 2011 року отримав від Австралійської наукової ради, яку фінансує місцевий уряд, два трирічні гранти на загальну суму понад $1 млн.

В університеті Нового Південного Уельсу, де починав із позиції лектора, проходить майже вся наукова кар’єра Валентина Панченка – в Австралію він переїхав відразу після здобуття докторського ступеня в Амстердамському університеті 2006 року.