Випускники філологічного факультету зустрілися зі студентами та викладачами

9 травня 2024 року на філологічному факультеті відбулася подія, де студенти, викладачі та випускники факультету зустрілись не за лавами авдиторій, а в неформальній атмосфері. Організували захід студентський актив філологічного факультету, а саме: Студрада та Профбюро філологічного факультету і Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів та молодих учених філологічного факультету. Дійство відбулось в одному із внутрішніх двориків Університету.

Учасники могли поділитись цікавими історіями, взяти участь у квізі, зробити світлини біля фотозони, а також взяти участь в лотереї та виграти багато чудових призів. Також разом з деканом факультету Романом Крохмальним студенти створили «капсулу часу» з посланням у майбутнє для прийдешніх поколінь.

«При згадці про наш факультет кожен відновлює спогади про себе-першокурсника. Колись високі стелі й товсті стіни в авдиторіях видавалися чужими й страшними. Зараз же для багатьох із нас ці ж авдиторії стали другим домом, адже дім – це там, де тепло, а ковдра з теплих спогадів зі студентського життя гріє найбільше», – підсумували організатори.

Світлини: Ярини Пришляк та Вероніки Пільгуй Більше фото