![Визначено переможців ІІ етапу ХІІ Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика](https://lnu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/12/266762768_2147454658738259_4642527474009524031_n.jpg)
11 грудня 2021 року відбувся ІІ (обласний) етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Організаторами конкурсу вже традиційно стали викладачі Львівського національного університету імені Івана Франка – працівники кафедри українського прикладного мовознавства філологічного факультету.
Учасниками мовознавчого змагання стали переможці попереднього етапу, серед яких і студенти Львівського університету. Упродовж конкурсу учасники мали можливість проявити свої знання з різних галузей науки про мову та перевірити практичні навички мовної грамотності. За результатами перевірки конкурсних робіт журі визначило переможців цьогорічного конкурсу імені Петра Яцика у Львівській області. Приємно, що серед них високі відзнаки здобули студенти Львівського університету:
- І місце – Вікторія Петришак (філологічний факультет);
- ІІ місце – Вікторія Марків (Педагогічний коледж).
Уже незабаром студенти, які показали найкращі результати на обласному конкурсі, матимуть можливість позмагатися з іншими моволюбами під час наступного, всеукраїнського, етапу.
Щиро вітаємо переможців і бажаємо й надалі плекати в серці любов до українського слова! Натхнення і творчих злетів у майбутньому!