Юлія Дмитрів – призерка  Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт  зі спеціальності «Освітні, педагогічні науки»

На базі Дрогобицького державного педагогічного  університету  імені Івана Франка завершився ІІ  тур  Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт  зі спеціальності «Освітні, педагогічні науки».

На конкурс надійшло близько 70-ти студентських наукових робіт із закладів вищої освіти усіх куточків України.

Диплом ІІ ступеня, згідно із рішенням галузевої конкурсної комісії, здобула магістрантка факультету педагогічної освіти спеціальності «Освітні, педагогічні науки» Юлія Дмитрів. На конкурсі Юлія презентувала наукову роботу на  тему «Професійне самовизначення старшокласників в умовах  інформатизації  освітнього простору».

Щиро вітаємо Юлію Дмитрів та її наукового керівника  – доцента кафедри загальної педагогіки та педагогіки вищої школи  Ірину Мищишин! Бажаємо їм міцного здоров’я та нових творчих успіхів!