За участю міністра освіти і науки України відбулась нарада представників вищих навчальних закладів Львівщини

12 травня 2017 року у Дзеркальній залі Львівського національного університету імені Івана Франка за участю міністра освіти і науки України Лілії Гриневич і директора Департаменту вищої освіти МОН Олега Шарова відбулась робоча нарада представників вищих навчальних закладів Львівщини.

Під час засідання Лілія Гриневич розповіла про ініціативи Міністерства освіти і науки України, особливості завершення навчального року і питання стипендіального забезпечення. Окрім того, вона акцентувала увагу на специфіці цьогорічної вступної кампанії і змінах у правилах прийому.

Окрему увагу Лілія Михайлівна приділила перспективним планам Міністерства освіти і науки України, а також удосконаленню системи вищої освіти. Зокрема, міністр зазначила, що для Уряду дуже важливо, щоб академічні спільноти університетів мали власний голос і висловлювали свою позицію щодо Закону України про вищу освіту і про освітній процес в цілому.