Захищаючи Україну, загинув випускник геологічного факультету Святослав Лукащук

16 травня 2023 року під час виконання бойового завдання героїчною смертю в районі околиці населеного пункту Федорівка Бахмутського району Донецької області загинув солдат 125-ої окремої бригади сил територіальної оборони Святослав Лукащук.

Святослав – випускник 2019 року магістерської програми кафедри екологічної та інженерної геології і гідрогеології геологічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка.

Герой народився 7 квітня 1997 року.  З 2014 по 2019 рік навчався на геологічному факультеті на бакалаврському рівні за спеціальністю Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування та магістерському рівні за спеціальністю Науки про Землю ОП «Інженерна геологія та гідрогеології».

Святослав обрав навчання на геологічному факультеті, мабуть, через любов до природи, до мандрівок, що і відображав у своїх різносторонніх захопленнях: сплав на байдарках, фотографування та багато іншого. Святослав уособлював багато гарних людських рис – доброта, порядність, щирість, товариськість, надійність… Герой віддав за Україну найцінніше – своє життя! Вічна слава та доземний уклін Герою України за його подвиг!

Академічна спільнота Львівського національного університету імені Івана Франка глибоко сумує у зв’язку із непоправною втратою і висловлює щирі співчуття рідним, близьким, друзям та колегам загиблого Героя.