Захищаючи Україну, загинув випускник Університету Василь Жемела

2 травня 2024 року, захищаючи Українську Державу від російських окупантів на Авдіївському напрямку від осколкового поранення загинув випускник географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка, молодший сержант Василь Жемела. Героєві було 37 років.

Василь Жемела захищав Україну від російського агресора у складі 71 окремої єгерської бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України. У квітні 2024 року отримав відзнаку від Головнокомандувача Збройних Сил України генерала-полковника Олександра Сирського «Золотий хрест», неодноразово брав участь у виконанні бойових завдань та власними діями служив прикладом відданості та професіоналізму.

Академічна спільнота Львівського університету глибоко сумує у зв’язку з непоправною втратою і висловлює щирі співчуття рідним, близьким, друзям та колегам загиблого Героя.

Вічна пам’ять і слава Герою України!