Запрошуємо у Творчу пісенну студію

Ви хочете розвивати свій співочий талант, реалізовуватися в народній музиці та дізнаватися більше про витоки співочого мистецтва з усіх куточків України? Тоді вам до «Творчої пісенної студії» . Тут ви зможете разом із іншими студентами та наставниками розширити свої знання про регіональні пісенні особливості, родинні музикування та колоритність співів нашої Батьківщини.

Також одна з головних цілей студії – допомогти студентам підтримувати своє ментальне та фізичне здоров’я за допомогою навчання психосоматичному контролю та постійному тренуванню діафрагмального типу дихання.

До речі, саме тут ви зможете навчитися володіти голосом, розвинете гармонійний слух та співоче дихання, розширите діапазон, навчитеся солоспіву та співу в гурті, покращите дикцію та спробуєте імпровізувати 🎶.

Тому чекаємо на кожного та кожну у «Творчій пісенній студії», де ви зможете вивчати, розвивати й збагачувати українську культури разом із однодумцями 💙💛.

Для запису та довідок звертайтеся за номером +38 (067) 37 400 62.