Завершується освітній проєкт для дітей ВПО «Безпечний табір»

15 серпня 2023 року розпочався шостий і останній заїзд літнього табору «Безпечний табір», організований для дітей з числа внутрішньо переміщених осіб. Освітню ініціативу «Безпечний табір» реалізували Центр соціального розвитку та громадських ініціатив Львівського національного університету імені Івана Франка спільно з Прихистком для людей, які постраждали від війни, «Safe Place».

Благодійний проєкт тривав упродовж усього літа. В межах шести заїздів, кожен із яких тривав 10 днів, Університет відвідали 60 діток із Донецької та Запорізької областей. Більшість із них – представники м. Токмак.

Учасники табору знайомилися з головним корпусом ЛНУ ім. Івана Франка, де кожна із груп прослухала екскурсію у Музеї історії Університету від його директора Юрія Гудими. Не менш захопливими для дітей виявилися відвідини Зоологічного музею ЛНУ ім. Івана Франка, який є одним із найдавніших університетських музеїв України та Європи, адже заснований ще 1784 року. Помпезністю і загадковістю учасників табору вразив також Львівський будинок вчених.

Організатори розповідають, що метою проєкту була організація безпечних канікул для діток ВПО, наповнення їхннього дозвілля цікавими подіями і створення для них можливості бодай трохи відволіктися від страшних реалій війни. Осердям табору стала культурно-наукова мандрівка Львовом, яка дала змогу дітям поринути у загадкову й цікаву атмосферу  давнього Львова, пізнати секрети природи і почати свій шлях наукового пізнання.

Щиро бажаємо всім українським діткам мирного і спокійного майбутнього у вільній і незалежній Українській Державі!

Світлини: Марії Твардовської Більше фото