Завершився проєкт «Design your future»

Упродовж останніх місяців у Львівському національному університеті імені Івана Франка успішно реалізували проєкт Майстерні кар’єри «Design your future», організований Відділом кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом. Проєкт складався зі семи практичноорієнтованих тренінгів від представників компаній-роботодавців, які презентували різні напрямки та сфери діяльності. Кількість зареєстрованих учасників перевищила 300 осіб. У квітні проєкт завершився.

Перший тренінг відбувся 27 лютого і був присвячений управлінню конфліктами. Заступниця керівника «Reikartz Hotel Group» Аліна Вільховська детально розповіла про особливості конфліктів, їхні види та стратегії поведінки у конфліктних ситуаціях. Після тренінгу спікерка поділилася враженнями від проведеного заходу: «Емоції від лекції переповнюють! Надзвичайно мотивували присутні, які так уважно все слухали, ставили запитання. Це дуже приємно. Сподіваюся, що більшість учасників отримали нові знання, які можна застосувати в житті. Дякую Вам за можливість поділитись своїм досвідом».

Під час другого тренінгу «Корисні функції Excel – перевірено на практиці» від менеджерки відділу аудиту «EY Ukraine» Світлани Нагорної, студенти мали змогу заглибитися у світ Excel, застосувати формули, які використовуються у роботі спікера, навчилися практично використовувати свої знання та вдосконалювати їх. Світлана Нагорна відзначила мотивацію студентів Університету до відвідування таких заходів: «У Вашому Університеті є правильна система мотивації студентів і вони зацікавлені у розвитку. Сьогодні я бачила студентів, які написали формулу, спершу їм не вдавалося, у них опускалися руки, ми пробували ще раз, в когось з третього разу виходило. І коли в них  вийшло і запалали очі, то для мене це була причина чому варто було сьогодні прийти і поділитися досвідом, який ми маємо і використовуємо на практиці».

Зважаючи на карантинні заходи, формат тренінгів довелося змінити. Партнери проєкту «Майстерня кар’єри» (компанії «KPMG», «ZONE3000») та учасники («Arterium», «Банк Львів», «Logos IT-Academy») позитивно поставилися до таких змін. Завдяки наполегливій і професійній роботі координаторки проєкту Анастасії Мазур у найкоротші терміни було узгоджено дати проведення і платформу для онлайн-трансляції. Для деяких спікерів та організаторів – це перший досвід онлайн-роботи, однак, злагодженість дій, командна робота, комунікація, позитивне налаштування допомогли подолати бар’єри й успішно продовжити проєкт. До прямих трансляцій долучалися студенти, викладачі, працівники структурних підрозділів Львівського університету та усі, хто реєструвався і цікавився подією.

Перша онлайн-зустріч відбулася з Мар’яною Івашиною, керівником служби навчання та розвитку персоналу «Галичфарм» корпорації «Артеріум» на тему «Управління персоналом». Слухачі мали можливість ознайомитися з аналізом сучасного ринку праці у львівському регіоні. Також спікерка детально розповіла про підбір та адаптацію персоналу, кадрове адміністрування, мотиваційні аспекти, навчання і розвиток персоналу, та наводила приклади їх застосування у компанії «Артеріум».

Детальніше про емоції та мотивацію учасникам Майстерні кар’єри розповіла Еліна Сафонова, CS recruiter компанії-партнера заходу «ZONE 3000». Під час онлайн-трансляції розглянули таблиці поколінь, спікерка розповіла про особливості мотивації, емоційне вигорання та методи його подолання, розглянули емоційний інтелект і ставлення правильних пріоритетів у роботі. Актуальність теми, особливо в умовах карантину, спровокувала багато питань до спікерки.

Руслан Шляпаков, директор «Logos IT Academy», на тренінгу «Твій старт в ІТ. Перші кроки» розповів про переваги і перспективи ІТ-галузі в Україні та за кордоном, розказав яким має бути перший крок, як швидко й ефективно пройти шлях від початківця до професіонала, які напрямки сьогодні найбільш затребувані, як обрати для себе правильний.

Анастасія Дріжук, спеціалістка з пошуку талантів відділу People, компанії-партнера заходу «KPMG» структуровано розповіла про публічні виступи, як отримувати задоволення від власних публічних виступів, які методи спікер застосовує у своєму житті, щоб позбутися страху перед публікою, як контролювати хвилювання на рівні тіла та емоцій. «Публічний виступ – це так просто, як приготувати борщ. Головне – знати інгредієнти», – висловила переконання Анастасія Дріжук.

Про особливості продажів розповіла Мар’яна Олійник, менеджерка-координаторка партнерських програм компанії «Банк Львів». Слухачі отримали відповіді на запитання щодо продажів, «холодних дзвінків» та переговорів, зрозуміли, як зробити цей складний процес максимально результативним. Поговорили також про те, як будувати міцні і надійні стосунки з новими та постійними клієнтами, як виявляти потреби потенційного покупця і працювати з різними типами клієнтів.

Спікери цікаво та креативно розкривали свої теми, ефірного часу часто було замало, а коментарі слухачів та учасників проєкту надихають та мотивують і надалі працювати й розвиватися. Всі учасники, які успішно складуть тест, що був сформований на основі матеріалу та презентацій, які використовували на тренінгах, отримають сертифікати.

Сподіваємося, що у наступному семестрі наш проєкт знову збере довкола себе усіх, хто прагне успіху адже «Майстерня кар’єри» – це майданчик для зустрічі студентів, випускників, викладачів і роботодавців, коучів та тренерів, які працюють над однією метою – допомогти сучасній молоді реалізувати себе.