Зустріч Ректора Університету та заступника  Міністра освіти і науки України

11 вересня 2015 року відбулась зустріч Ректора Університету, професора Володимира Мельника зі заступником Міністра освіти і науки України Максимом Стріхою за участю проректора з наукової роботи Романа Гладишевського.

Предметом обговорення були питання щодо основних тенденцій розвитку наукових досліджень та інновацій у Львівському національному університеті імені Івана Франка.

Ректор Університету, професор Володимир Мельник зазначив, що Львівський університет має потужне наукове реноме в Україні та світі. «Ми маємо поважний досвід і напрацювання, зокрема в галузі  нанотехнологій і нового матеріалознавства», – наголосив Володимир Петрович і звернувся до заступника Міністра освіти і науки України з пропозицією відкрити на базі Львівського національного університету імені Івана Франка регіональний контактний пункт Рамкової програми «Горизонт 2020» за тематичними напрямами: майбутні і новітні технології; інклюзивне, інноваційне та розумне суспільство.

Максим Стріха підтримав пропозицію Ректора, відзначивши, що програма «Горизонт 2020» відкриває перед українською наукою та інтелектуальною спільнотою великі перспективи. Йдеться про інституційну й персональну співпрацю українських університетів і науково-дослідних організацій з провідними міжнародними науковими й освітніми центрами, що передбачає залучення наших учених до спільних європейських наукових досліджень. А це, за словами заступника Міністра освіти і науки України, безумовно, сприяє структурним реформам у вищій освіті та науково-інноваційній сфері розвитку нашої держави.