80 норвезьких студентів відвідали Львівський університет

23 березня 2017 року у рамках навчально-ознайомлювальної мандрівки Україною у Львові побували 80 студентів вищих навчальних закладів Норвегії. Для того, аби глибше пізнати українську історію, суспільство та систему освіти нашої держави представники норвезьких університетів відвідали ЛНУ ім. Івана Франка.

Під час зустрічі із гостями Університету проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародної співпраці Марія Зубрицька розповіла про історичні і культурні зв’язки Львівського університету із Норвегією, акцентувавши увагу, зокрема, на постаті видатного норвезького письменника, лауреата Нобелівської премії Б’єрнстьєрне Бйорнсона, який 1907 року виступав на захист права студентів Університету здобувати освіту українською мовою.

Заступник декана факультету міжнародних відносин Юрій Федунь розповів про специфіку навчання на факультеті, а керівник Центру країн Північної Європи ЛНУ ім. Івана Франка Маріанна Гладиш ознайомила гостей із основними напрямками діяльності Центру. Також на зустрічі була присутня Наталія Іваничук – викладач норвезької мови, перекладач зі скандинавських мов, член Спілки письменників України.

Окрім того, норвезькі студенти відвідали Музей історії Університету.

Зазначимо, що мандрівка норвезьких студентів Україною – волонтерська ініціатива Українсько-Скандинавського центру.