Студентка Львівського університету серед переможців престижного Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт «Black Sea Science»

Наукова діяльність є одним із пріоритетних напрямків розвитку для Львівського університету. Тож ми щиро радіємо, коли вкотре чуємо про чергові успіхи наших студентів у дослідницькій сфері! Нещодавно стало відомо, що Валерія Пилипенко, магістрантка спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа»,  під керівництвом доцентки кафедри готельно-ресторанної справи та харчових технологій Галини Кушнірук здобула перемогу у престижному Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт «Black Sea Science» за напрямом «Tourism, Hotel and Restaurant Business».

Другий етап змагання проходив 31 березня 2023 р. на базі Одеського національного технологічного університету під егідою Black Sea Universities Network та ISEKI-Food Association, і саме під час нього Валерія Пилипенко успішно і впевнено захистила результати наукового дослідження на тему «Capsule hotels: trends and prospects for implementation in Ukraine». Лідерські позиції у рейтингу І етапу, професійний рівень виконаної роботи та представленої презентації, вільне володіння англійською мовою, здатність до критичного й креативного мислення, вміння аргументовано представляти результати своїх досліджень дозволили Валерії здобути ІІ місце у цьому міжнародному конкурсі (Results for the field of «Tourism, Hotel and Restaurant Business»).

Варто зазначити, що студентка витримала непросту конкуренцію, адже загалом на перший етап Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт «Black Sea Science» за напрям «Tourism, Hotel and Restaurant Business» було подано 36 наукових робіт з українських та закордонних закладів вищої освіти. Опісля відбулося рецензування досліджень членами журі та обговорення їх на онлайн-засіданнях. Відтак були визначені 9 фіналістів (25% прорецензованих робіт згідно з рейтингом), яких запросили до участі у другому етапі конкурсу.

До складу журі «Black Sea Science» 2023 року увійшли 145 спеціалістів-науковців, з них 78 з 22 країн світу: Ангола, Бенін, США, Німеччина, Швейцарія, Італія, Великобританія, Греція, Китай, Туреччина, Литва, Латвія, Словаччина, Естонія, Чехія, Казахстан, Польща, Грузія, Румунія, Азербайджан, Болгарія, Молдова.

Тож ще раз вітаємо Валерію Пилипенко її наукову керівницю Галину Кушнірук із перемогою та бажаємо ще більшого натхнення до наукової діяльности та нових дослідницьких здобутків!