Аrtificial intelligence technology: summer school in Lviv University

У понеділок, 27 червня, стартує найцікавішій ІТ-події літа!
На заняттях разом із крутими ІТ-фахівцями учасники школи будуть говорити про машинне навчання, основи Python, глибинне навчання, мобільну розробку для iOS та Android…

Спікери розкажуть про найважливіше, що є у темі штучного інтелекту, поділяться досвідом та здобутками!

Крім цікавих лекцій, буде ще багато практики! Кожен з вас братиме участь у практичних воркшопах, тренінгах та майстер-класах.

Цьогоріч #АІТ підтримали провідні ІТ-компанії міжнародного рівня:
генеральним партнером проєкту #АІТ_2022 є EPAM,
офіційними партнерами сталиGlobalLogic, Grammarly, SoftServe;
партнерами сталиN-iX, Eleks, Folderly, Squad, Star.

Проєкт реалізовуємо за участю: BAYHOST, KindGeek, Lviv IT Cluster, Fulbright Ukraine, Avenga, APIXDrive, Marketer, NeuroForge та AMCBRIDGE.

Школа штучного інтелекту виходить на міжнародний рівень. Адже серед зареєстрованих учасників є студенти іноземних навчальних закладів. Спікери будуть із європейської компанії NeuroForge . А ще до цього проєкту (та до наступних) долучилося Представництво Інституту міжнародної освіти – Програма імені Фулбрайта в Україні.

Реєстрація за посиланням.