Баскетбольна команда «INTELLIAS-ЛНУ» – переможець регулярного чемпіонату BALL 5.0

Баскетбольна команда Львівського національного університету імені Івана Франка «INTELLIAS-ЛНУ» стала переможцем регулярного чемпіонату Аматорської баскетбольної ліги міста Львова BALL 5.0 сезону 2023-2024 року.

Баскетбольні протистояння тривали з жовтня, і в фінальному 12 турі змагань, який відбувся 18 лютого, команда Університету перемогла колектив «ТИГРИ»  з рахунком 93:70. Після успішної участі у регулярному чемпіонаті, спортсмени готуються перемагати у півфінальних іграх плей-офф та боротися за вихід до фіналу.

«Цього року ми вирішили зібрати потужну команду, яка складалася зі студентів та старшого покоління більш досвідчених гравців. Цей «сплав» молодості і досвіду забезпечив нам високі результати у всіх матчах турніру і перемогу у заключному протистоянні. Натомість, студенти отримали цінний досвід та ігрову практику, ‒ ділиться старший викладач кафедри фізичного виховання і спорту, тренер баскетбольної команди Університету Степан Матула. ‒ У змаганнях цьогоріч взяли участь 7 команд, які боролися за першість у двох колах регулярного чемпіонату. Рівень спортивних протистоянь був досить високим. Приємно стати переможцем чемпіонату, адже це додало нам впевненості у своїх силах. Тепер активно готуватимемося до півфінальних матчів плей-офф, де боротимемось за звання абсолютного чемпіона Аматорської баскетбольної ліги Ball 5.0».

Щиро вітаємо баскетбольну команду «INTELLIAS-ЛНУ» із перемогою у регулярному чемпіонаті і бажаємо здобути першість у фінальному матчі турніру!

Світлини: пресаташе “BALL” Більше фото